Tagastamine ja vahetamine

 

  • Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõiguse kasutamiseks ja kauba tagastamiseks tuleb Tarbijal saata vabas vormis avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest e-posti aadressile swiiter@unifashion.ee

  • Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

  • Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

  • Klient ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood swiiter.ee on nõustunud kaubale ise järele tulema.

  • Veebipood swiiter.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, v.a juhul, kui tarbija on valinud ettevõtja pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea veebipood Tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

  • Rikutud ning määrdunud kauba tagastamisel rakendub hinnaalandus keemilise puhastuse kulu võrra olenevalt tootest summas 6-12 eurot. Täielikult rikutud toote tagastamisel ei kuulu summa tagastamisele ega toode vahetamisele.

  • Tagastatavasse pakki lisage palun tellimusleht või muu leht infoga toote tagastamise või ümbervahetamise kohta. Vahetamise korral lisahe palun info millise suuruse vastu soovite antud toote ümber vahetada.

 

Tellitud paki saate tasuta tagastada sama postiteenuse kaudu, millega oli pakk tellitud:

 

Tagastamine Itella Smartpost automaati

Paki saab tasuta tagastada sama uksekoodiga. Tagastamine on sama lihtne kui kauba vastuvõtmine – sisestage kapi juures vajalik kood, pange pakk automaati ja sulgege kapi uks.

 

Tagastamine Omniva pakiautomaati või postkontorisse

Paki saabumise SMS-is või e-kirjas on ka tagastuskood. Sellega saate paki tasuta tagastada pakiautomaati või postkontorisse. Paki saate nii pakiautomaati kui postkontorisse tagastada sõltumata sellest, kas saite selle kätte pakiautomaadist, postkontorist või kulleri käest.

Tagastatavale pakile jätke külge ka sellel olnud aadresskaart. Kui tagastate saadetise pakiautomaati, väljastab pakiautomaat uue aadresskaardi. Kleepige see pakile.

 

Tagastamine DPD pakiautomaati

Pärast paki kättesaamist teavitatakse Teid SMSi ja e-kirja teel paki tagastamise võimalusest.

Paki tasuta tagastamiseks peate minema ükskõik millise sobiva DPD pakiautomaadi juurde ja sisestama sõnumis välja toodud PIN koodi. Seejärel trükib pakiautomaat pakisildi, mille saab pakile kinnitada ning paki pakiautomaati sisestada.